Консультації за телефоном
+3(044) 408-64-44
+3(096) 608-68-19
Схема проїзду
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 11В

Вперше

Ви ще не граєте у теніс?
Можливо, у вас вже виникало бажання освоїти цю непросту гру, навчитися грати на своє задоволення, відчути смак перемоги і при цьому отримувати безперечну користь для здоров'я та відчутне фізичне навантаження.

Теніс – гра успішних людей (с)

У широкому значенні слова,  «успіх» – це максимальна самореалізація. Символів у нього може бути багато. І один з них – ndash; тенісна ракетка.
Ви хочете бути успішним? Почуватися не тільки заможним, а й здоровим, повним сил, енергії та життєвого азарту?
Тоді ця інформація – для вас.

Мабуть, аналогів тенісу немає у його hellip; аристократичності, чи що. Хіба гольф? Але  гольфу у нас принаймні в масовому варіанті поки не виявлено. Та й спортом його можна назвати з деякими застереженнями.
А ось теніс – ndash; зовсім інша справа. Крім фізичних навантажень (немалих, якщо на те пішло) та спортивного драйву, у тенісі є інтелігентність та витонченість. Може тому людину з тенісною ракеткою можна виділити з будь-якого натовпу. Тенісна ракетка та навички гри на корті – це своєрідний «перепустка» у світ людей, об'єднаних однією пристрастю – ТЕНІСОМ.

Теніс ніколи не вважався дешевим видом спорту. Раніше це була гра виключно аристократична, доступна лише обраним. Зараз часи змінилися, але вимоги до гравців залишилися незмінними. Може, тому в тенісі не приживаються люди «випадкові»? За статистикою, з усіх, хто будь-коли починав грати в теніс, не припиняють занять лише 5 - 10 відсотків. Іншим теніс не потрібен. А може, тенісу вони не потрібні? ТЕХ, ХТО НЕ ЗВИК ВИГРАВАТИ – Гра в теніс зацікавить навряд чи.

Якщо ви хочете спробувати свої сили в тенісі, освоїти ази тенісної гри та долучитися до спільноти успішних тенісних людей – ми готові Вам у цьому допомогти.
Для цього Вам необхідно просто зателефонувати за тел. 408-64-44 або звернутися до рецепції Тенісного центру «Меридіан».

Ознайомтеся з умовами СуперАкції http://meridiancourt.com.ua/stocks/1/

Проект створено в Puzzlee