Консультації за телефоном
+3(044) 408-64-44
+3(096) 608-68-19
Схема проїзду
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 11В

Про нас

Вперше теніс прийшов до «Меридіан» ще 1997 року.

Тоді, в одному із залів комплексу, було обладнано три корти з покриттям Mondo SportFlex. Три майданчики із професійним покриттям під одним дахом - на той час це був прорив у тенісному житті столиці. Адже у Києві на той час лише спорткомплекси «Наука» та «Антей» мали спеціалізовані тенісні зали, в яких можна було тренуватися цілий рік.

Ініціатором створення суперсучасного, на той час, Тенісного центру «Меридіан» був Леонард Львович Никифоров. Нині, на жаль, його вже немає з нами. Але всі, хто був знайомий з цією людиною, з вдячністю згадують про неї та її внесок у розвиток та популяризацію національного тенісу.

Буквально з моменту відкриття Тенісного центру у ньому розпочала роботу тенісна школа, проводились турніри міжнародного та національного рангу, зимові чемпіонати країни, на яких перемагали Тетяна Ковальчук, Ганна Запорожанова, Тетяна Перебійніс… У 2000 році на кортах «Меридіана» пройшов матч Першої групи Кубка Девіса Перша група Кубка Девіса, в якому українська команда приймала суперників із Португалії. Тоді наша збірна, у складі якої грали Андрій Медведєв, Андрій Рибалко, Орест Терещук та Андрій Дерновський, здобула впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Видатні тенісисти країни Андрій Медведєв та сестри Бондаренко Сестри Бондаренко на цих кортах проводили майстер-класи для майбутніх спортсменів.

Ми пишаємося тим, що «Меридіан» став тенісною альма-матер для Сергія Стаховського – гравця Топ-50 АТР та першого номера національної збірної, Михайла Філіми – гравця національної збірної. Мабуть, складно назвати чинних українських тенісистів-професіоналів, чия спортивна кар'єра не була б пов'язана з «Меридіаном». І нехай не всі наші учні стали великими гравцями, але на все життя вони полюбили теніс, навчилися гарно та правильно грати. І це не стало зайвим у їхньому нинішньому житті та кар'єрі.

І сьогодні, у дитячому тенісному клубі «Апельсин», який діє на базі Тенісного центру «Меридіан», займаються діти. З ними працюють професійні наставники, які з перших кроків малюків у тенісі допомагають їм освоїтися у цьому чудовому виді спорту.

Досвід найкращих європейських та українських клубів вкотре підтверджує аксіому, що дитячий теніс не може існувати та розвиватися окремо від тенісу аматорського. Тому «Меридіан» завжди із задоволенням приймав у себе як спортсменів високого рівня, а й любителів, які із задоволенням беруть участь у організованих їм турнірах. Деякі представники ділової та фінансової еліти країни, вперше вийшовши на корти «Меридіана» вже в зрілому віці настільки полюбили цей спорт, що … стали меценатами національного тенісу.

Не обійшли своєю увагою «Меридіан» та народні обранці – кілька років поспіль Центр приймав на своїх кортах традиційний тенісний турнір Народних депутатів України.

Теніс, яким би його консервативним не називали, не стоїть на місці. Змінюється техніка та тактика гри, не відстають виробники амуніції та екіпірування, у сфері будівництва та експлуатації спортивних споруд застосовуються нові технології та інноваційні рішення…

Нами було вивчено досвід тенісних клубів Словаччини, Хорватії, Австрії та найкращих українських клубів і наприкінці 2008 року Тенісний центр було закрито для реконструкції.

Але вже на початку 2010 року до послуг професіоналів та любителів тенісу Тенісний центр «Меридіан» запропонував нові майданчики з покриттям останнього покоління Artificial Grass Tournament LSR 12. Розмірам забігів та якості кортів можуть позаздрити навіть деякі бази, що приймають турніри серії «АTP tour».

У холодну пору року корти закриваються спеціальним багатооболонковим покриттям на повітряній подушці. Керована процесором припливна вентиляційна установка підтримує всередині оптимальну вологість і повітрообмін, а для підтримання комфортної температури використовуються такі актуальні сьогодні альтернативні, «відновлювані» та «екологічно чисті» джерела теплової енергії.
В результаті, завдяки застосуванню на кожному етапі високотехнологічних рішень, ми раді запропонувати нашим клієнтам не тільки максимально комфортні та травмобезпечні, а й екологічно чисті тенісні корти.

Окрім названих кортів, у окремій будівлі Тенісного центру розмістилися роздягальні, душові, рецепція, спортивний бар. До послуг відвідувачів - простора парковка для автомобілів, що охороняється.

У планах Центру будівництво ще кількох кортів, проведення юнацьких та професійних турнірів серед чоловіків та серед жінок. Щодня тенісний центр «Меридіан» чекає на любителів тенісу, для яких створені комфортні умови не тільки для ігор та тренувань, а й для відпочинку після занять. У центрі функціонують сауна, масажний кабінет, тенісний магазин, надаються послуги стрінгера.

Ласкаво просимо до тенісного центру «МЕРИДІАН»!

Проект створено в Puzzlee