Консультації за телефоном
+3(044) 408-64-44
+3(096) 608-68-19
Схема проїзду
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 11В

Корти

Тенісний центр «МЕРІДІАН» має в своєму розпорядженні три тенісні корти з унікальними ігровими і технічними характеристиками.
Покриття – штучна трава останнього покоління Artificial Grass Tournament LSR 12, пройшла сертифікацію в Технічному департаменті Міжнародної Тенісної Федерації, тестовий номер CS/01/02-07-100.

Відповідно до класифікації ITF Court Pace Rating (CPR):

  • коефіцієнт відскоку 0.84
  • коефіцієнт тертя 0.63
  • класифікація CPR 32  
  • ITF category 2 “Medium-Slou” surface    

 

Поверхня покриття має природний ефект “spin” на всі типи обертання тенісного м'яча, що є особливо важливим фактором, необхідним для сьогоднішнього тактичного тенісу.

У поєднанні з інноваційною, пошарово-збалансованою конструкцією основи, на відміну від інших покриттів подібного класу, ми змогли досягти ігрової поверхні з найвищими техніко-ігровими показниками та ефектом подвійної амортизації. точкової та площинної.
 

За рахунок жорсткого верхнього шару техніко-ігрові характеристики швидкості та траєкторії відскоку м'яча не змінюються, при цьому внутрішні шари основи максимально гасять більшу частину негативних енергій, що негативно впливають на суглоби та м'язи гравців.
    
Покриття Tournament LSR 12 - нековзне покриття, але й не є “липкою” поверхнею, як деякі інші типи покриттів.
Tournament LSR дає можливість спортивному взуттю, в момент постановки ноги дещо продовжити рух по поверхні покриття, усуваючи горизонтальний вектор негативної енергії та зводячи до мінімуму ризик травматизму.

З огляду на сукупність властивостей покриття та основи,  ми раді запропонувати Вам максимально комфортні та травмобезпечні тенісні корти.

Проект створено в Puzzlee